ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
PODATKI 2021.jpg
ban-defibrylator_Easy-Resize.com.jpg
ban-500plusa (Copy).jpg
ban-odpady.jpg
banner_NSPa.jpg
banner_burmistrz5.jpg
banner GEOPORTAL.jpg
ban_prezentacja.jpg
ban-sesja2.jpg
przedsiebiorcy.jpg
tvrypin.jpg
budżet_ok.jpg
1.jpg
banner_informator_2b.jpg
ban-newsletter.jpg
smsinfo.jpg
ban-cmentarz.jpg
ban-biblioteka.jpg
Banerek - repertuar.jpg
grafika
Powiązane multimedia:
Rypińskie Centrum Sportu

Kompleks sportowy przy Dworcowej składa się z basenu sportowego, rekreacyjnego oraz wielofunkcyjnej hali sportowej o łącznej powierzchni 6 423,4 m kw. i kubaturze ok. 42 200,00 m sześć.

Obiekt charakteryzuje się zwartą zabudową, w większości parterową; część piętrowa, obejmuje wyłącznie trybuny i kilka pomieszczeń towarzyszących. Budynek połączony jest ze szkołą specjalnym łącznikiem, w którym zlokalizowane są sale szkoleniowe z pełnym zapleczem socjalnym i technicznym.

Front RCS

Część basenową, zlokalizowano od strony wschodniej budynku. Dzięki takiej lokalizacji poprzez duże przeszklenie, stworzono dobre warunki oświetlenia hal i pozyskania biernej energii słonecznej.

W skład infrastruktury obiektu wchodzą: basen sportowy (12,5 x 25 m), basen rekreacyjny (12,5 x 15 m) z atrakcjami i brodzikiem dla dzieci. Ze względu na trudne warunki gruntowe i walory eksploatacyjne zastosowano konstrukcję niecek ze stali nierdzewnej. Zjeżdżalnia, będąca wyposażeniem obiektu, posiada wieżę wyprowadzoną ponad dach i zewnętrzną zjeżdżalnię rurową (ok. 106 m) z basenem hamownym. Na plaży basenu zlokalizowano również wannę z hydromasażem. Widownia posiada 168 miejsc i wydzielone pomieszczenia komentatora.

Widok na baseny RCS

Widok na halę sportową RCS

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się