ban-header-logo2.jpg
zaawansowane opcje wyszukiwania
                       
PODATKI 2021.jpg
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Wtorek, 13.07.2021
Wtorek, 13.07.2021
K.KrajnikLiczba wyświetleń: 142
Balony królowały nad Rypinem

Balony unoszące się nad miastem to wyjątkowe wydarzenie, które już na stałe zagościło w kalendarzu - miejskich imprez. Pierwszy balonowy festiwal zorganizowano
w naszym mieście w 2016 roku. Do Rypina przyjechały wówczas załogi balonowe z całego świata, a honorowym gościem imprezy był Per Lindstrand - szwedzki zawodnik znany z rekordowych transoceanicznych lotów balonem.

W tym roku początkowo aura nie do końca nam sprzyjała, ale w sobotę niebo nad Rypinem się wypogodziło i mieszkańcy miasta oraz okolic ponownie mogli podziwiać kolorowe balony unoszące się w powietrzu. Tradycyjnie podczas Balonowego Pucharu Polski nie zabrakło także nocnego przejazdu załóg balonowych ulicami naszego miasta oraz efektownego nocnego pokazu balonów. Wydarzeniu towarzyszył też mecz w piłkę nożną pomiędzy samorządowcami, a finalistami ligi orlikowej, a także Zlot Food Trucków. Nie zabrakło także podziękowań dla sponsorów oraz współorganizatorów Balonowego Pucharu Polski. Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski dziękował Wiceprezes Zarządu Energa Grupa ORLEN Adriannie Sikorskiej, Prezesowi Gaspol S.A. Sylwestrowi Śmigiel, Dyrektorowi Sprzedaży Gaspol S.A. Grzegorzowi Janzen oraz Dariuszowi i Arkadiuszowi Iwańskim z Grupy HiFly, na ręce których przekazano również puchar tegorocznych zawodów balonowych.  

Wszystkim mieszkańcom miasta oraz przybyłym gościom dziękujemy za obecność i wspólną zabawę podczas Balonowego Pucharu Polski.

Głównym sponsorem Balonowego Pucharu Polski była Energa Grupa ORLEN, sponsorem technicznym i wyłącznym dostawcą gazu Gaspol S.A. Partnerami wydarzenia były firmy: Rejs oraz Damix.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ